VBC – Video Business Card do celów rekrutacyjnych | Loff Studio

VBC – Video Business Card do celów rekrutacyjnych

Warsztat wystąpień publicznych zakończony nagraniem wideowizytówki.

Wideowizytówka zawierająca najlepszą wersję Twojej prezentacji będzie pracować dla Twojej firmy w Internecie (Facebook, LinkedIN, YouTube, Wizytówka Firmowa Google, Strona WWW, i inne) 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Video Business Card – BiznesLab – Jakub Łobos

Warsztat przygotuje Cię do nagrania wideowizytówki oraz do wystąpień przed publicznością i potencjalnymi pracownikami Twojej firmy.

Podczas warsztatu:
– nauczysz się pitchować swój biznes (sales pitch)
– nagrasz swoją wideowizytówkę
aby:
– skutecznie zachęcać potencjalnych pracowników do aplikowania do pracy w Twojej firmie
– przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Twojej strony WWW oraz Social Mediów

Video Business Card – Reliance Polska – Łukasz Łaski

PRZED WARSZTATEM:

1.) Jeśli nie wiesz w co się ubrać i jak wyglądać, skorzystaj z usług STYLISTKI – Angelika Zielińska – Osobista Stylistka / Kreatorka Wizerunku – KUP BILET STYLISTKA – w dwóch wersjach: wideokonsultacji lub zakupy z Klientem w Krakowie – im wcześniej, tym lepiej! – skorzystasz nie tylko na czas sesji, ale i na później. Jeśli i tak myślałeś o dostosowaniu swojej garderoby do wizerunku biznesowego – będziesz miał ku temu świetną okazję!

2.) Jeśli jesteś na etapie odświeżania swojego wizerunku – warto korzystając z okazji, że będziesz odpowiednio ubrany – “za jednym zamachem” – zrobić sobie profesjonalną sesję BIZNES FOTO do wykorzystania na wszystkich nośnikach – sesję podczas warsztatu zrobi dla Ciebie – Tomek Prokop Fotografia – KUP BILET BIZNESOWA SESJA FOTOGRAFICZNA – UWAGA! ze względu na to, że wszystko dzieje się w jeden dzień ilość sesji ograniczona do 4

3.) Jeśli zastanawiasz się co masz powiedzieć, o czym mówić i jak się sprzedać – to przestań! – w czasie warsztatu do Twojej dyspozycji będą konsultanci biznesowi, którzy popracują z Tobą byś nie tylko wiedział jak mówić ale także co mówić – Jacek Mleczko i Konrad Szczypczyk – po zakupie BILETU PAKIET PODSTAWOWY – wyślij maila z linkiem do swojej strony WWW i innych miejsc, w których jesteś obecny w Sieci na adres: konrad@loffstudio.pl – spodziewaj się też telefonu od nas w tygodniu poprzedzającym warsztat. Przygotuj także materiały graficzne (logo), które wykorzystamy później podczas montażu Twojego #VBC!

5.) Jeśli obawiasz się, że “nie nadajesz się do telewizji” i “nie jesteś odpowiednio medialny” – możesz przestać! – szkolenie z wystąpień publicznych poprowadzi z Tobą Filip Werstler (pracuje między innymi z Rahimem Blakiem), będzie też z Tobą przed kamerą podczas nagrań by po każdym dublu korygować Twoje wystąpienie, a w czasie kiedy inni Uczestnicy będą pracować z kamerą Tobą zajmie się trener mentalny – Anita Bogusch Prv, która zadba o to byś popracował na swoich emocjach tak by zaczęły pracować dla Ciebie!

Video Business Card – Communication and Actions – Beata Jezioro-Sowa

PRZEBIEG WARSZTATU:

1.) Zaczynamy o 9:00 – punktualnie – już od 8:00 więc jak tylko masz chęć to przyjdź wcześniej i skorzystaj z networkingu 😉 – poza Tobą będą tam inni przedsiębiorcy – poznasz też Ekipę – łącznie dla Ciebie (i pozostałych Uczestników) na miejscu będzie pracować 8 osób, po to byś wypadł perfekcyjnie i wyszedł z konkretną umiejętnością prowadzenia skutecznej prezentacji do celów rekrutacyjnych

2.) Warsztat z Filipem to 3 godziny intensywnej pracy – poznasz tajniki prezentacji do celów rekrutacyjnych

3.) Od 12:00 będziesz mógł się posilić lub oddać pod opiekę Anity by szlifować ostatnie akordy swojej prezentacji – ale spokojnie, nie musisz się spieszyć – wszyscy (8 osób) będziemy do Twojej dyspozycji do 17:00 – tak więc – jeśli nie jesteś pewny to nie spiesz się przed kamerę. Z drugiej strony zawsze będziesz mógł jeszcze przed nią wrócić, jeśli tylko wystarczy nam czasu.

4.) Od 13:00 pracę rozpocznie Angelika Olsza Make-up Artist, która jest utytułowaną makijażystką światowej sławy – sprawi, że przed kamerą będziesz wyglądał naturalnie – tak jak zawsze chciałbyś wyglądać, a chwilę później staniesz na zielonym tle (green screen) przed kamerą dowodzoną przez szefa Loff StudioBartosz Kudasik – gdzie będziesz mógł poprawiać swoje wystąpienie do perfekcji pod czujnym okiem Filipa, który po każdym dublu da Ci cenny feedback i skoryguje niedociągnięcia.

5.) Dzień warsztatowy kończymy o 17:00 – ale nawiązane przyjaźnie pozostaną z Tobą na zawsze!

6.) Jeśli zdecydowałeś się na BILET DODATKOWY – BIZNESOWA SESJA FOTOGRAFICZNA – tuż po nagraniu #VBC przejmie Cię Tomek, który będzie z Tobą pracował nad biznesowymi portretami.

I to wszystko w jeden dzień! Tak byś z maksymalną efektywnością wykorzystał swój czas na personal branding!

Video Business Card – YeYe – Angelika Olsza

PO WARSZTACIE:

1.) W ciągu 7 dni roboczych otrzymasz roboczą wersję swojego #VBC (wideowizytówki zawierającej najlepszą wersję Twojej prezentacji do celów rekrutacyjnych) z prośbą o Twoje uwagi i korekty. Wideowizytówka poza rejestracją Twojej prezentacji będzie także zawierała animacje podkreślające główne punkty Twojej wypowiedzi, tak by całość stanowiła silny i skuteczny przekaz wizerunkowy.

2.) W ciągu kolejnych 7 dni roboczych staniesz się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju #VBC, które będzie pracować dla Ciebie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

3.) Własne #VBC to także okazja do stworzenia firmowej wizytówki Google co dla Ciebie wykona firma pozycjonerska prowadzona przez Daniel Rynkar – Gebuko, która dzięki 11-to letniemu doświadczeniu rynkowemu będzie dla Ciebie gwarantem skutecznego wykorzystania #VBC do generowania bazy potencjalnych pracowników.

Video Business Card – 3-A Agencja Marketingowa – Daniel Rynkar

Jeśli jesteś zainteresowany produkcją wideowizytówki dla siebie albo dla swojej firmy, koniecznie skontaktuj się z nami a my powiemy Ci kiedy przewidujemy nagrania w Twoim mieście. Oczywiście możemy także zorganizować warsztaty specjalnie dla Ciebie, w siedzibie Twojej firmy. Pisz śmiało lub dzwoń – 787645746 (Konrad Szczypczyk)

Imię (wymagane)

Twój mail (wymagane)

Temat

Wiadomość

Zadzwoń do nas