nagrywanie w studio

Video marketing

Głównym założeniem video marketingu jest wykorzystanie filmu w strategii marketingowej firmy. Treść filmów powinna być jak najbardziej interesująca i wartościowa dla Twoich odbiorców. Dzięki wartościowej treści zaspokoisz ich ciekawość, nauczysz ich czegoś, a także pokażesz im, że jesteś ekspertem w swojej branży. Dobra reklama video da im sygnał, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Video marketing stawia sobie za główny cel wzmocnienie pozycji firmy na rynku branżowym i wykreowanie jej dobrego wizerunku w oczach potencjalnych odbiorców.

Kampanie z wykorzystaniem video mogą być dużą szansą dla Twojej firmy, jeśli:

  • Chcesz powiększyć społeczność zainteresowaną Twoją firmą (np. społeczność na portalach społecznościowych, lista mailingowa, subskrybenci, itp.).
  • Organizujesz lub często bierzesz czynny udział w wydarzeniach (np. konferencje, targi, szkolenia, akcje społeczne, eventy, itp.).
  • Oferujesz usługi o dużej wartości merytorycznej (np. usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, konsultingowe, itp.).
  • Zajmujesz się produkcją i chcesz pokazać wyjątkowość swojej oferty, a także użytkowość i atrakcyjność wytwarzanych produktów.

Formy filmów z wartościową treścią to m.in.:

  • filmy szkoleniowe,
  • filmy instruktażowe,
  • tutoriale,
  • recenzje produktów.

Ważnym elementem kampanii reklamowej są filmy, w których pokazujemy (relacjonujemy) Twoje działania i usługi.

Proponujemy relacje lub krótkie klipy reportażowe z eventów, konferencji, szkoleń, prelekcji, których jesteś organizatorem, jak również z Twojego uczestnictwa w tego rodzaju wydarzeniach. Nagrywamy wywiady z Tobą, Twoimi pracownikami, klientami i uczestnikami takich wydarzeń.

W kampaniach angażujemy osoby związane z Twoją firmą, jak również ekspertów i specjalistów z Twojej branży.
Jedną z najbardziej popularnych form video marketingu są video blogi (vlogi) firmowe, które pełnią rolę firmowego kanału telewizyjnego w internecie, dzięki któremu masz możliwość komunikowania się ze swoimi odbiorcami.

Korzyści

Film to narzędzie do marketingu i promocji na miarę dzisiejszych czasów. Dzisiaj stał się wyśmienitym kanałem do komunikowania się z odbiorcą. Dzięki naszym działaniom reklamowym przyspieszysz proces kreowania swojego dobrego wizerunku. Za pomocą filmu łatwiej będzie Ci wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Co ważne – dobry video marketing wyróżni Cię na tle konkurencji, a także zwiększy zainteresowanie marką, jak i wzmocni Twoje działania w internecie i w social media.

Dla kogo?

Jeśli masz świadomość tego, że jesteś dobry w tym, co robisz i chcesz w łatwy i szybki sposób uświadomić o tym swoich potencjalnych odbiorców to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.